Blog > Komentarze do wpisu
Slumdog Milioner...

   W quasi-biograficznej książce "Egoiste romantique" (2007) Frédéric Beigbeder pisze o festiwalu filmów amerykańskich w Deauville i dzieli się takim oto spostrzeżeniem: im ktoś jest większym milionerem, tym bardziej wygląda na kloszarda... Glamour zamienił się w trash, jeśli chodzi o sposoby manifestowania bogactwa. Trudno powiedzieć czy chodzi o zepsucie czy o kamuflaż. Czy może o gusta przed-kryzysowe?... Gdy przesycenie, przeinwestowanie, przeszacowanie i finansowe nadmuchanie święciło triumfy, może nie przypadkiem towarzyszył im niechlujny look śmieciowy?

Nie trudno zgadnąć, że kryzys, już nie na wcale przewrotnych zasadach, tendencję tę umocnił. Także dlatego oczywiście, że wielu milionerów... dosłownie poszło z torbami. Mieszanie rejestrów to zawsze mocna strona Marca Jacobsa. Tym razem dla Louis Vuitton zaproponował on taki oto zestaw - worek na śmieci jako ekskluzywna mini-torebka w wersji luksusowej. 

Louis Vuitton, jesień-zima 2010/2011

Już u Szekpira śmieciarze mieli najwięcej kluczy do ludzkiej egzystencji. Worek na śmieci marki Louis Vuitton krzyżuje w sobie wiele tendencji - bogatej stylizacji na śmieci, echa pokryzysowe czy ekologiczne wydźwięki...

Tym akcentem ogłaszam przerwę do końca marca!...

Dobra wiadomość, że problemy techniczne zostały opanowane (jak widać!). Postaram się w tym czasie uzupełnić brakujące archiwum zdjęciowe!

 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWY ROK! ABY NAWET WORKI NA ŚMIECI PEŁNE BYŁY ZŁOTA...

czwartek, 30 grudnia 2010, agata_araszkiewicz

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: