Blog > Komentarze do wpisu
Kropla wody na lato i przerwa do 18.02

     Ogłaszam przerwę do 18 lutego. 

A w trakcie przerwy w ramach niejako backstage pokazów haute couture na lato 2009, które właśnie się skończyły w Paryżu (zdołam się do nich odnieść po powrocie), zostańmy może z propozycją Husseina Chalayan, aby ubrać się w kroplę wody (pochodzi ona z pokazów prêt-à-porter na lato 2009, które odbyły się jesienią).

Hussein Chalayan, prêt-à-porter na lato 2009

Hussein Chalayan, prêt-à-porter na lato 2009

Hussein Chalayan, prêt-à-porter na lato 2009

Hussein Chalayan, prêt-à-porter na lato 2009

Kropla wody na wiejącym wietrze - tak chyba należało by określić inspirację tych sukni, zwłaszcza, że włosy w podobny sposób "wieją"... Jeśli zima jest taka sroga, to pewnie zapowiada się upalne lato, ciuch, przypominający szklankę wody będzie więc bardzo na miejscu. :)

wtorek, 03 lutego 2009, agata_araszkiewicz

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
jgn
2009/02/13 22:43:04
bardzo podoba mi się ta kolekcja. w ogóle chalayan ma świetne pomysły.
-
2009/02/23 00:32:25
Agnieszka kosobucka
Kilkanaście dni temu widziałam te sukienki... Więcej prac Husseina Chalayan do zobaczenia w Designu Museum w Londynie, wystawa trwa do 17 maja. Największe wrażenie zrobły na mnie mechaniczne sukienki, można by je inaczej nazwac żywymi sukienkami. Poruszały się w nich ramiona, krawędzie dekoldu niczym fale w morzu. Cały pokaz był niezwykle sensualny co było zaletą modelek które tworzyły subtelny performance. Patrzyłam na nie także jak na wspołczesne rzeźby i to zupelnie zmienio optykę tego pokazu, który zaczął się dość tradycyjnie.
Największe wrażenie wywarły na mnie dwa filmy dołaczone do wystawy - ale tu nie podejmuje się opisu. Design nas dogania...zważywszy że jest na niego więcej funduszy będzie rósł w siłę.